NALINKOVANÝ blogspot

Věnováno Taychi

18. ledna 2011 v 16:15 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky

Napsala jsem to před více týdny než před jedním a Taychi už to četla, ale zveřejním to teprve teď. Je to povídka PŘEVLEKY. Věnovala jsem ji Taychi, protože mi na ni dala  námět. Díky Taychi a vše nej, nej, nej.

Maxovi "ta nová" už lezla na nervy. Od doby, kdy první den školy buclatá učitelka přivedla do třídy novou žačku jménem Liliana, neměl Max klidného dne. Lily (jak se jí říkalo) měla každý den nalakované nehty a hůř-ostře růžovou. Max dříve obýval svou lavici sám, nevadilo mu to samota ladila k jeho černému zevnějšku.
Lily vytahovala jako každé ráno z tašky růžovou propisku a když zazvonilo, našla si zábavu- vyrývala do lavice hesla. "MILUJEME JUSTINA BIEBRA!!!!" a "Ať žije Miley!!!!" stálo na lavici. Nejednou se Lilyina ruka octla v sevření ruky s ostnatými stahováky. "Nečmárej tohle na mojí lavici!" zavrčel Max. Lily se mu vykroutila, pohlédla mu do očí a šeptla: " Tohle je i moje lavice!!" Max se náhle změnil, pohled Lilyiných očích ho zasáhl jako šípem. Lily se také změnila, poprvé za ty dva dny si všimla, že i když černý je Max hezký.
Lily chodila jako bludná ovce, myslela na Maxe.
"Ne, to nemůže být možný, nejsem zamilovanej, nejsem zamilovanej…"opakoval si Max snad do zblbnutí.
Lily to nevydržela, nahlédla do skříně, najednou se jí z množství růžové udělalo špatně, ale přece byli tam! Její černě leginy! Od mámy si tajně půjčila i černý top a navlíkla to na sebe, šlo to. Ale co s vlasy, lekla se mám je moc světlé. Rozhodla se pro cop se černými gumičkami. Oči zvýraznila černou linku a rty nabarvila též černě.
Ráno ji ve škole nikdo nepoznal, posílali ji do vyšších tříd, Lily je odbyla. Když šla k lavici lekla se. Místo Maxe seděl v lavici kluk s nagelovanými vlasy v bílé košili, fialovém tričku a biebrovské čepici.
Kluk se otočil: "Lily? Jsi to ty?" byl to Max. "Maxi! Maxi!" zaječela Lily. Padli si do náručí. Max hladil Lily po vlasech, Lily brečela a šeptala : "Už nebudu růžová, slibuju." "Buď si jaká chceš, jakákoliv, miluju tě i takovou!" hlesl Max a políbil Lily na rty.

ThE EnD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 20. ledna 2011 v 6:42 | Reagovat

Zaujímavé. Ale spíš bych tomu řekl: 8-)  O_O

2 Kiume Kiume | E-mail | Web | 20. ledna 2011 v 22:50 | Reagovat

Tak to je dobré :D
Max se jmenuje moje postava, to mne asi rozesmálo nejvíc. Každopádně povídka je moc pěkně napsaná, vtipná a originální. opět jsem očekávala něco všedního a nudného, ale slibuju že si zyknu že jsi skvělá pisatelka :D

3 Mňoukla & vymňoukla Mňoukla & vymňoukla | Web | 21. ledna 2011 v 17:44 | Reagovat

Nezbývá mi než vrnět a vrnět a vrnět, je to veliká pocta, opravdu, nečekala jsem takovou pochvalu. Opravdu moc děkuji, těší mě to. Ale co tu budu dál blekotat, prostě strašně moc díky, které slovně nejde vyjádřit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4435675/?claim=nbzjvcbvqx3">Follow my blog with Bloglovin</a>