NALINKOVANÝ blogspot

Drabble od a pro....

2. března 2011 v 18:16 | Mňoukla&vymňoukla
Následující drabble mi zadala Taychi, zadala mi slova:vztek,ruce,oko,nit,majonéza,krtek. Doufám, že se vám bude líbit, protože je věnováno Taychi a dalším pravdelným návštěvníkům mého blogu a všem, co je Standislav vyhodil z AK a taky všem, kdo ze sebe chtějí vysypat temnotu....

Už to tu bylo zase. Bolest. Vztek. Věděla jsem, že je na vztek pozdě, ale jak mě mohly zradit? Ty ruce, které mě objímaly a laskaly, zradily. Nevěděla jsem to. Věděla, ale byla jsem slepá. Ty ruce, ty stejné, které milovaly celou mou maličkost, před chvílí sebraly tygří oko. Ukradly, zmizely i se svým majitelem. Můj poklad, mou životní sílu, bez oka vyprchává má duše. On a jeho ruce to věděli, ale ukradli oko a nevrátili. Vzala jsem nit a zašila díru po oku. Připadala jsem si zmatená, pomíchaná jako majonéza. Nechápala jsem, jak jsem mohla být slepá jako krtek.

Je to o bolesti a zradě, která všude číhá, ale musíme se bránit, musíme....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katja Shykittenova Katja Shykittenova | Web | 2. března 2011 v 18:53 | Reagovat

Mňááu!  Krásné drabble, opravdu se ti povedlo:) Chudák Stanislav, je v očí všech blogerů tak zlý!:D( čemuž se nedivím, ale přesto bych byla ráda, kdyby mne nepovažoval za plevel a dovolil mi vstoupit do klubu, nevím proč, ale chtěla bych:)))
P.S: Pokusím se psát i neúchylnou prózu:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4435675/?claim=nbzjvcbvqx3">Follow my blog with Bloglovin</a>