NALINKOVANÝ blogspot

Květen 2011

Zpěvavě

29. května 2011 v 13:40 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky
Byla jsem tenhle víkend na Celostátní přehlídce školních sborů v Uničově. Vyhráli jsme cenu poroty za dvě písničky, ale to je jedno. Teď bych vám ráda řekla, že jsem se tam měla krásně, úžasně, nádherně. Spali jsme ve třídách na nějaké základce. Dostali jsme strašně hodnou slečnu, která nás vodila po Uničově. Jmenovala se Hanka a byla samouk na kytaru. Hrála pár písniček. A já jsem fascinovaně hleděla na struny, které rozechvívala Hančina ruka. Pak šlo pár děcek na výlet, Hanička s nimi, holkám, které na kytaru umí ji půjčila. Já do nich tak dlouho klavírovala (to mi jde dobře, jsem ukecaná a ještě hraji na opravdový klavír) až mi to půjčili. Krista mi to tedy půjčila a naučila mě akod e moll. pak, že mě naučí Prší, prší jen se leje. Skládá se to z akordu c dur a g dur. Ach, hrála jsem to a cvičila snad hodinu, ale byla jsem šťastná, hrála jsem to pořád dokola. Smějte se mi, vy co umíte hrát složité etidy a písničky ze zpěvníku. Ale já budu šťastná pořád, kytary jsou úžasné. Také bych jednu chtěla, ale už hraji na klavír a chci začít s dramaťákem....

Sebevrah si pořídil vražedný nástroj

24. května 2011 v 7:00 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky
Jestli teď budu blbit žvaniny, tak je to z důvodu mé ohromné radosti. IT Kitty koťla vrhata (emm pardon, já to říkala). A proč jsem sebevrah? Koušou dráty, mají plnou hubu keců, ale co, vždyť něco takovýho potřebujem.
Kdože to je? Tohle je vážení

GodbyeITKitty

Jméno jsem jí dala NEX, což je v latinštině násilná smrt. No, co o ní říct, za těch pár minut stačila podřezat moje nervy a absolutně odříznout uzdu na které jsem měla radost! Jupiéu!!!!!Jupiééu, glory, glory, halleluje, glory, halleluja!

A bude ještě...

....Geekl ITKitty

Jmenuje se....musím chvilku přemýšlet, tak vám sem napíšu co všechno zvládá, ač kotě, naučí mě pojmy z IT lightness, žblemažblam. Je chytráx na xstou a já ji stejně jako Nex miluji nade vše, vyjma streptokočky, chlupokočky a ještě pár vyjímek. A to jméno: EAGNA, je to v irštině moudrost!

Tak a ještě si vymýšlím jakús čertovinu pro PinkyClaire! Muhaha.
Mňouzdraví Mňoukla&vymňoukla

Vítězí jediná

22. května 2011 v 19:21 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky
Měli jste kreslit Sakryšlamu Jihohernajskou, prodloužila jsem vám termín, ale stejně tvořila jen Reina Sun. Nevadí, i tak je dílko pěkné!

Je to kříženec koně a lamy - zpravidla poloviční. Po koních zdědila jejich mírnou povahu, po lamách nadměrnou potřebu stále někoho pokoušet milými vtípky. Díky tomu si vysloužily svoje jméno:
Na jednom farmáři poprvé zkusily své vtipy, třeba mu pustily z ohrady zvěř nebo mu zašantročily deky a uzdečky. Pokaždé, když to farmář zjistil, začal klít. Nejčastěkší slova, která se v návalu hněvu řinula z jeho úst byla ,,sakryš a hernajs".
Sakryšlamy žijí jen v Papuaské části Quiney.
Dožívají se v průměru až 15let.
Od krku po prsa si vysloužily hustou a teplou lamí srst, zbytek těla, až na ocas, je koňský. Proto se v přírodě na noc navzájem zahřívají nebo někomu zčoří deku a lebedí si pod ní. Někdy, když se lama naštve, rozpálí se jí kopyta do běla a s nozder jí stoupá kouř, ale na to už si všichni zvykli.

Já nakreslila tužkou (+modrá pastelka) mojí lamču Guinny s její oblíbenou dečkou :)

Reina-sun
Básnička v angličtině

21. května 2011 v 10:18 | Mňoukla&vymňoukla |  Zatlapkaná poezie
Pokusila jsem se n
napsat básničku v angličtině. Jak to dopadlo:
Every evening.
Every night.
If you walking,
under the light.
I buy for you rose,
You don´t know it,
because I´m ghost.

Krátká, ale aspoň.....

Vrbovky-momentky

18. května 2011 v 12:33 | Mňoukla&vymňoukla |  Vyletí sůva!


Fotím?

12. května 2011 v 20:20 | Mňoukla&vymňoukla |  Vyletí sůva!
Beze slov a obtíží vám sem dám mé fotky. Jen mi prosím napište, které se vám líbí, jak na vás působí atd. Díky!!! Mňau!


Nevěra

6. května 2011 v 21:21 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky
Štěteček sjel z nehtu na podložku, ozvalo se ženské zasakrování. Na zasklené svatební fotografii, která sloužila jako podložka, udělal lak na nehty nesmazatelnou šmouhu. Muž měl ve vlasech červený pramen. Žena se nesmála té proměně vizáže, naopak, vrátili se jí šest let staré pochmurné myšlenky. Byl to krásný, svatební den, ptáci zpívaly, zvony na kostele zvonily a ona se v poledne poprvé políbila jako manželka. Maminka brečela, tatínek se pyšnil dceřinou krásou, tohle bylo jediné čemu se žena usmála. Prožily spolu krásné dny, ale ten rok potom.
Pamatovala si barvu té tašky, kterou měla ten den na nákup, přesně tašku, boty, datum a potom ten šok. On. Opíral se o strom, objímal kolem pasu vysokou blondýnu a v tom těsném objetí ji líbal. Byl to stejný polibek jako při svatbě. Taška vypadla z ruky, poklesla brada a ten jekot. Všiml si své ženy, vysoká blondýna se pohrdlivě usmála.
A pak už jen svou ruku, která podepisovala rozvodový list.
Žena se vrátila zpět do reality a pěstí praštila do rámečku, který se rozbil a střepy se jí zaryly do zápěstí a propadla nové depresi.

M--E-Z-E-R-A

3. května 2011 v 12:53 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky
Je mi to líto moji zlatí čtenáři, ale skoro na více než na týden nebudu mít přístup k mému stroječku, to znamená, že můj blog i vy zůstanete chvilku mnou opuštění, ale nezoufejte. Máte se potom na co těšit, chytlo mě focení (mám už "edici" Na světě to chodí...Po nohou). Taky se mi rodí v hlavě básničky a tak dále.
Omluvte zbytečnost mého článku, kreslete Sakryšlamy a žijte s chutí.
Mňoukla
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4435675/?claim=nbzjvcbvqx3">Follow my blog with Bloglovin</a>