NALINKOVANÝ blogspot

Psycho Camp

26. června 2011 v 6:50 | Mňoukla |  Různé (vy)mňouky
Povídka je věnována dvěma lidem, nebudu psát komu, protože oni se v tom poznají. Oběma moc děkuji, díky nim v podstatě ještě žiji, jinak bych byla jen schránka bez duše.

Naštvaně jsem vycházela z autobusu. Vůbec jsem neměla jezdit. Beztak za to můžou rodiče. Ne, oprava, sama si za to můžu. Když jsem viděla na netu upoutávku na tábor s názvem POROZUMĚNÍ, řekla jsem si, že musím jet. Teď to ve mně začlo hlodat, nejsem psychopat, jsem jen magor, já si rozumím. Určitě tu budou jen blbky emařky, co se řežou do zápěstí. Vedoucí se na nás usmívali "přívětivě", prostě jak na blbečky. JÁ NEJSEM PSYCHOPAT.
Sedím u ohně se svými čtyřlístky, to jsou lidi, kteří mi maj pomoct najít porozumění. Holka a kluk v mým věku. Holka mluví jak Dlaždič, kluk je vymaštěnej. Říká, že je všechno pomíjivé, nic nevadí, protože porozumnění dosáhnu stejně. Jo, říkala jsem to, je padlej na hlavu.

U snídaně jsem se ke své smůlu dozvěděla, že Johana (Dlaždička) i Lukáš (Vymaštěnec), bydlí ve stejném městě jako já. No, dobře, tak to ještě není ta nejhorší zpráva, nejhorší zpráva je, že celý zbytek týdenního tábora bude probíhat jako rozchod, ale musíme být pořád se čtyřlístky (to se mnou půjdou i na záchod?!). Jeden den se půjde na výlet. Po procházce lesem, kdy do mě hučeli čtyřlístc,i jsem zjistila, že Vymaštěnec je docela v pohodě, a že se s ním dá docela slušně bavit, takže od teď Lukáš, jo.
Oběd chutná příšerně, fakt příšerně, divím se, že jsme se ještě neotrávili. Pomlouvám Dlaždičku, neuhádnete komu, povídám o své Dlaždičce nějaké trhlé gothičce (hahaha). Lukáš říká, že je Dlaždička strašně super, že bych se s ní měla začít bavit, ale já prostě nechci. Po obědě, kdy je povinný klid, mi Lukáš udělil úžasně záživnou lekci o náboženství (hauuu).
Fajn. Usmiřuju se s Dlaždičkou. Jakto? Když jsem kreslila, přišla za mnou, ptala se jestli mi ke kreslení něco neschází, pak přišla a přinesla velikánské pouzdro s gumou, tužkami, uhly, fixami, pastely, prostě krása. Taky mi ukázala svoje fotky, které jsou jejím koníčkem. Děcka, uznání, fotí fakt dobře. A není zas tak protivná, jenom upřímná, fakt, nekecám. Hahaha, asi jsem si porozuměla, nesmím lidi soudit podle prvního pohledu, pak přijdu o výborné přátele.
_____________________________________________________________
CO? Hej, tak to fakt není možný, děcka, my už se balíme. Fakt, vedoucí nás označily za nejlepší trojlístek (Já, Lukáš a Johanka), jsme teď s Jojou (tak jí říkám), úžasné kamarádky, zní to strašně falešně po hromadě pomluv, ale to je moje blbost, nikdo mi nevěří, že se s ní kamarádím, myslí si, že to hraju, ne, není to pravda. Jojo je skvělá kámoška, skvělá, skvělá, skvělá!
Brečím jak želva, ne kecám, jak dvě želvy, sice se s Lukášem a Johankou uvidím po prázdninách, ale to je pozdě. A myslím si, že tenhle tábor vůbec nebyl pro blbky emařky, byl pro nepovedený pesimisty jako jsem já......
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Benda z Monia Benda z Monia | E-mail | Web | 26. června 2011 v 11:58 | Reagovat

To je pěkná práce. Zajímalo by mě, jak to s tím hloupým Lukášem a sprostou Johankou dopadlo... :-)

2 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 26. června 2011 v 11:58 | Reagovat

[1]: Vždyť to víš. :)

3 Taychi Taychi | Web | 26. června 2011 v 12:05 | Reagovat

Já jsem Dlaždič Johanká jeeee :D

4 Pirate-jack Pirate-jack | 26. června 2011 v 12:21 | Reagovat

Ten Edward je úžasnej, jseš dobrá. Moc děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4435675/?claim=nbzjvcbvqx3">Follow my blog with Bloglovin</a>