NALINKOVANÝ blogspot

Vyznání pohádkám

25. listopadu 2012 v 16:01 | Mňoukla&vymňoukla |  Různé (vy)mňouky
Kulíšci, milí blogeři, pisálci, Edith, milé pohádky,


vám, naposledy oslovované, patří dík za to, že jste. Jste náš poklad, jste vzpomínka, která nikdy nevymizí. Člověk v životě zapomene spoustu věcí, někdy dokonce i to, kolik je mu let, jak se jmenovala škola, do které chodil, jak se jmenovala jeho nejlepší kamarádka ze školky. Ale znám málo lidí, kteří by zapomněli pohádku O Popelce nebo Sněhurku... Děkuji vám, pohádky, za to, že nikdy nezmizíte z našich myslí a říkáte nám, jaký by život měl být.... Šťastný.

Kulíšci, vám se obdivuji díky vaší odvaze. Jako kotě nejsem nejvyššího vzrůstu a vím, jak je těžké být maličky. Vy ale vyhráváte nejen nad svým maličkým vzrůstem, ale i boj o život. Neznám nikoho, kdo by odmítnul pomoc děťátku, které se mu vejde do dlaně... A ještě pomoc, která ho neuvěřitelně baví, totiž psát. Vždycky jsem měla neuvěřitelnou radost, když jsem psala pohádku už s tím úmyslem, že bude patřit vám. A doteď mi psaní pro vás dělá radost.

Milí blogeři, vám patří také obrovské poděkování. Podporujete nejen mě ve psaní, ve veškerém mém psaní, ale tím, že mě podporujete ve psaní pohádek, podporujete i kulíšky. Děkuji vám, děkuji, že mé pohádky čtete, a vždycky mi uděláte radost nějakým tím kometářem, díky němuž vím, že nemusím psát pohádky jen dětem.

A teď pisálkům mezi které se snad můžu řadit. Díky, díky, díky! Myslím, že si můžeme tleskat, všichni... Můžeme si zatleskat za tu modrou knížku se žlutým spícím měsíčkem. Bylo vám všem taky tak krásně, když jste viděli, že vyšla? Knížka s našimi pohádkami. Kdybychom nepsali, nikdy by nevyšla. Děkuji vám, děkuji vám všem za to, že jsem s vámi mohla pracovat, za to, že můžu mít v knížce své jméno mezi vašimi.

Edith, Tobě taky, za všechno. Za splněný sen, za inspiraci, za všechno. Nejkratší dík, ale upřímnosti je v něm stejně jako ve všech ostatních. Díky.

Všem, na které jsem zapomněla se omlouvám. Bylo to v přemíře nadšení.
Děkuji ještě jednou všem, díky kterým jsem mohla získat jako jedna z mnoha, ale ne o to méně šťastná, naopak, snad ještě šťastnější, získat tuto květinkovou medaili, se svým zamilovaným obrázkem...
Mňoukla&vymňoukla.
P.S.: Děkuji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 25. listopadu 2012 v 17:16 | Reagovat

Krásné poděkování, to se musí nechat. ;) Já pohádky miluji a musím poděkovat též! Pohádky jsou něco úžasného, plné naděje a štěstí - takové nezkažené čistoty! Je to nádhera a doufám, že mě láska a nadšení nikdy nepřejde a jednou doufám, že budu psát a vymýšlet pohádky, protože bych řekla že v jedné mé hemisféře žije vlastní pohádkový svět, který jen čeká až ho vypustím do našeho světa. :-)

2 ssabka ssabka | Web | 25. listopadu 2012 v 17:29 | Reagovat

Gratuluji ! Takové krásné ocenění si moc zasloužíš a snad ještě víc než medaile tě může hřát pocit žes udělala opravdu úžasnou věc, totiž žes pomohla malým kulíškům a jejich rodinám se smát, ikdyž mají tolik strarostí - a nejen jim i já jsem se ráda vrátila do mladších let a vždy když jsem četla tvou pohádku, aspoň na chvilku uvěřila, že dobro opravdu vždy vítězí.
Tedy i já ti Děkuji :-)

3 Edith Holá Edith Holá | E-mail | Web | 25. listopadu 2012 v 17:40 | Reagovat

Mňouklo, já za celý projekt děkuji Tobě. Tvé pohádky jsou nesmírně krásné a  purpurová byla úžasná. Duchovní, léčivá. Už se těším, až zase nějaká od Tebe přijde.

4 Lúx Lúx | Web | 26. listopadu 2012 v 10:42 | Reagovat

Dík patří tobě, že nás všechny obdarováváš svými úžasnými pohádkami :) Gratuluji za zaslouženou cenu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4435675/?claim=nbzjvcbvqx3">Follow my blog with Bloglovin</a>